הסעות לצהרונים ובי"ס

צהרונים ובתי ספר

בשנים האחרונות יותר ויותר בני זוג יוצאים מהבית לעבוד, אם עד לא מזמן היה נהוג שהאשה לרוב נשארת בבית ושומרת על הילדים כיום שני בני הזוג יוצאים לעבוד, דבר זה יוצר מצב שאין מי שישמור על הילדים שחוזרים מבית הספר ובמקרה כזה כיום ההורים רושמים את הילדים לצהרון אחרי הבית ספר.
במקרה כזה צריך לאסוף את הילדים מהגן או מבית הספר ולהעבירו לצהרון, ברוב המקרים להורים אין את הזמן הרי הם עובדים וגם לבעלי הצהרון לא תמיד יש את הזמן או היכולת לאסוף כמות גדולה של ילדים ביחד, פה בדיוק נכנס לתמונה ההסעה מהבית ספר לצהרון במיניבוסים מרווחים שמאפשרים להסיע כמות גדולה של ילדים בצורה בטוחה ונוחה .
להסיע קבוצה של ילדים לרוב זה לא פשוט במקרה של הסעה זה מפשט את העניין מכמה סיבות שהם:
1. בטיחותי יותר- הנהג מתרכז בהסעה ואילו המלווה או הגננת שומרים על הילדים בהסעה.
2. כשהמלווה יורדת  לאסוף את הילדים מהגנים השונים הילדים בהסעה לא נשארים לבד יש מי שישמור עליהם.
3. זה מהיר יותר – אין צורך לחפש חניה ולבזבז זמן מיותר.
4. הילדים נהנים יותר בכך שהם נוסעים כולם ביחד ויש את הגיבוש הראשוני לפני הצהרון.
מהסיבות האלה גם ההסעות לבתי הספר עצמם נהיו יותר נגישות מאשר בעבר, שבעבר היה נהוג הסעות רק במקרה של חינוך מיוחד היום כלל התלמידים זוכים להסעה, במקרים רבים קבוצת הורים מתארגנת ומתגבשת ושוכרים הסעה אחת מסודרת לכל הילדים, זה נוח יותר וחוסך מהורים רבים להסיע את ילדהם לבית ספר, במקרים רבים להורים אין את הזמן או היכולת לעשות זאת השעות מתנגשות עם העבודה של ההורים. 
בדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה , אתם זקוקים להסעת של קבוצת ילדים לבית ספר או איסופים לצהרון אחרי בתי הספר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.
לרשות החברה רכבי הסעות מותאמים להסעת ילדים/ הסעת תלמידים לבתי ספר וצהרונים. עומדים בכל התקנים להסעת ילדים של משרד החינוך ומאושרים להסעת תלמידים.
ההסעות ברכבים חדשים ומפוארים לרווחת הנוסע.

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ותקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש.

×
Skip to content