הסעות לצהרונים ובי"ס

הסעות תלמידים לצהרונים ובתי ספר

בשנים האחרונות יותר ויותר בני זוג יוצאים מהבית לעבוד, אם עד לא מזמן היה נהוג שהאשה לרוב נשארת בבית ושומרת על הילדים כיום שני בני הזוג יוצאים לעבוד, דבר זה יוצר מצב שאין מי שישמור על הילדים שחוזרים מבית הספר ובמקרה כזה כיום ההורים רושמים את הילדים לצהרון אחרי הבית ספר.
במקרה כזה צריך לאסוף את הילדים מהגן או מבית הספר ולהעבירו לצהרון, ברוב המקרים להורים אין את הזמן הרי הם עובדים וגם לבעלי הצהרון לא תמיד יש את הזמן או היכולת לאסוף כמות גדולה של ילדים ביחד, פה בדיוק נכנס לתמונה ההסעה מהבית ספר לצהרון במיניבוסים מרווחים שמאפשרים להסיע כמות גדולה של ילדים בצורה בטוחה ונוחה .
להסיע קבוצה של ילדים לרוב זה לא פשוט במקרה של הסעה זה מפשט את העניין מכמה סיבות שהם:
1. בטיחותי יותר- הנהג מתרכז בהסעה ואילו המלווה או הגננת שומרים על הילדים בהסעה.
2. כשהמלווה יורדת  לאסוף את הילדים מהגנים השונים הילדים בהסעה לא נשארים לבד יש מי שישמור עליהם.
3. זה מהיר יותר – אין צורך לחפש חניה ולבזבז זמן מיותר.
4. הילדים נהנים יותר בכך שהם נוסעים כולם ביחד ויש את הגיבוש הראשוני לפני הצהרון.
מהסיבות האלה גם ההסעות לבתי הספר עצמם נהיו יותר נגישות מאשר בעבר, שבעבר היה נהוג הסעות רק במקרה של חינוך מיוחד היום כלל התלמידים זוכים להסעה, במקרים רבים קבוצת הורים מתארגנת ומתגבשת ושוכרים הסעה אחת מסודרת לכל הילדים, זה נוח יותר וחוסך מהורים רבים להסיע את ילדהם לבית ספר, במקרים רבים להורים אין את הזמן או היכולת לעשות זאת השעות מתנגשות עם העבודה של ההורים. 
בדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה , אתם זקוקים להסעת של קבוצת ילדים לבית ספר או איסופים לצהרון אחרי בתי הספר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.
לרשות החברה רכבי הסעות מותאמים להסעת ילדים/ הסעת תלמידים לבתי ספר וצהרונים. עומדים בכל התקנים להסעת ילדים של משרד החינוך ומאושרים להסעת תלמידים.
ההסעות ברכבים חדשים ומפוארים לרווחת הנוסע.

הסעות לצהרונים ובתי ספר

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ותקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש.

שירותים נוספים

שירותי הסעות עובדים לעבודה למפעלים

הסעות עובדים לעבודה

לחברת נתיבי השלום ניסיון רב בהסעת עובדים לחברות פרטיות והן למגזר הציבורי, וכל זאת תוך הפעלת גמישות בהתאם לצורכי הלקוח או מקום העבודה.
חברתנו מבינה את החשיבות ההגעה בזמן לעבודה, לכן כל מערך ההסעות שלנו מבוסס על גמישות יום יומית הן בהסעות הקבועות וגם בנסיעות המזדמנות והכל בהתאם לצורכי הלקוח.

קרא עוד »
שירותי הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

בשנים האחרונות האירועים הפכו להפקות גדולות ומושקעות שמלאות באורחים צעירים אשר באים לחגוג את האירוע עד סופו, במהלך האירוע הם שותים הרבה אלכוהול בכמות העולה עד פי 3 משנים עברו, בעידן היום אסור ואף מסוכן מאוד לנהוג תחת השפעת אלכוהול, דבר אשר גורם לקבוצות של אורחים להתארגן ולנסוע ביחד וכך הם יכולים להינות מהאירוע ולא לנהוג תחת השפעת אלכוהול.

קרא עוד »
שירותי הסעות לשדה תעופה

הסעות לשדה תעופה

בשנים האחרונות הטיסות נהיו זמינות יותר והרבה אנשים בוחרים לטוס כמה פעמים בשנה לעומת שנים עברו שבהם רוב האוכלוסיה היתה טסה לחול פעם בכמה שנים.
שינוי זה הביא איתו את הצורך בהסעה לשדה תעופה, הצורך קיים ואף נחוץ מהסיבות הבאות:

קרא עוד »
שירותי הסעות לתלמידים וצהרונים

הסעות לצהרונים ובתי ספר

בשנים האחרונות יותר ויותר בני זוג יוצאים מהבית לעבוד, אם עד לא מזמן היה נהוג שהאשה לרוב נשארת בבית ושומרת על הילדים כיום שני בני הזוג יוצאים לעבוד, דבר זה יוצר מצב שאין מי שישמור על הילדים שחוזרים מבית הספר ובמקרה כזה כיום ההורים רושמים את הילדים לצהרון אחרי הבית ספר.

קרא עוד »
שירותי הסעות לימי טיול בתי ספר גנים

ימי טיול לקבוצות

טיול בקבוצה זה דבר מגבש ומשחרר במיוחד בשגרה שוחקת, לרוב מי שמתכנן את הטיול יושב ימים ולילות בכדי לבחור את המסלול הנכון והאטרקציות הנכונות לאותה הקבוצה, החוויות הגדולות נמצאות בפרטים הקטנים של הטיול, בתכנון טיול צריך לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים והם:

קרא עוד »
הסעות ברכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים

הסעת נכים ומוגבלים

בשנים האחרונות נוצרה מהפכת הנגישות ופתאום ציבור שלם של נכים ומוגבלים שעד היום היו פחות יוצאים ומתנהלים לבד הפכו להיות יותר ויותר עצמאיים, פתאום הם צריכים להתנייד מהבית לקניון או לעבודה או אפילו סתם לטייל עם חברים כי פתאום יש להם יותר מקומות נגישים בארץ.

קרא עוד »

הסעות ילדים לגנים ובתי ספר

×
דילוג לתוכן