הרכבים שלנו

רכבי החברה

חברתנו מתמחה בכל סוגי ההסעות, הסעות באוטובוסים, הסעות במיניבוסים, הסעות ברכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים, לרשות החברה עומד לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים  וכל זה על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח.

שירותי הסעות עובדים לעבודה למפעלים ואירועים
אוטובוסים

לרשות החברה מבחר רב של אוטובוסים חדשים ומפוארים מאובזרים וכל זה לרווחת הנוסע.

הסעות לאירועים שדה תעופה ולטיולים מיניבוסים חדשים
אוטובוסים זעירים ומיניבוסים

לרשות החברה מבחר רב של מיניבוסים חדשים ומפוארים מאובזרים וכל זה לרווחת הנוסע.

הסעות ברכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים
רכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים

לרשות החברה מבחר רב של רכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים חדשים ומפוארים מאובזרים וכל זה לרווחת הנוסע.

בטיחות מעל הכל

כל רכבי החברה נבדקים אחת לחודש על ידי קצין בטיחות אשר מאשר את תקינותם והמשך שילובם בעבודה, אצלנו בחברה לא חוסכים בבטיחות ומטפלים ברכבים במוסכי החברה ותחזוקת הרכבים ברמה גבוהה וכל זה בשביל לשמור על בטיחות הנוסעים שלנו.

שירותי הסעות

שירותי הסעות לחברות ומפעלים

לחברת נתיבי השלום ניסיון רב שירותי הסעות עובדים לחברות פרטיות והן למגזר הציבורי, וכל זאת תוך הפעלת גמישות בהתאם לצורכי הלקוח או מקום העבודה. חברתנו מבינה את החשיבות ההגעה בזמן לעבודה, לכן כל מערך ההסעות שלנו מבוסס על גמישות יום יומית  הן בהסעות הקבועות וגם בנסיעות המזדמנות והכל בהתאם לצורכי הלקוח.  לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים  וכל זה על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח.

שירותי הסעות לאירועים

אתם מתחתנים או חוגגים בר מצווה לילד? קודם כל מזל טוב, חברתנו תשמח לבצע לכם את ההסעה לאירוע. לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים (בין 10 ל55 נוסעים). מוזמנים לאירוע?, כמה פעמים רציתם ללכת לאירוע אחרי יום עבודה שאתם עייפים ולא היה לכם כוח לנהוג?!, או אם כבר נסעתם לאירוע רצית ליהנות יותר אבל לא עשיתם כי הייתם צריכים לנהוג בחזרה, לנו הפתרון הסעה לאירועים. שירותי הסעות ברכבים חדשים ומפוארים לאירועים.

שירותי הסעות לשדה תעופה

סגרתם חופשה בדובאי קניתם כרטיס טיסה, הזמנת סויטה במלון מפואר, ארזתם מזוודות והכל כבר מוכן, מה שנשאר לכם זה לסגור הסעה מפנקת שתיקח אתכם לשדה תעופה וחזרה מהשדה תעופה הביתה, לרשות החברה רכבי הסעות מפוארים ומרווחים לרשות הנוסע עם הרבה מקום למזוודות. הכי חשוב בכל זה שלא צריך לא לחפש חניה ולא להתחיל ללכת ברגל ההסעה מורידה ואוספת אתכם ממש מהכניסה לטרמינל, חוסך זמן כסף והרבה כאבי ראש

הסעות של נכים ומוגבלים

התמחות החברה העיקרי הוא הסעת נכים ומוגבלים, הסעה של עד 5 עגלות נכים בהסעה אחת. זקוק להסעה ברכב נגיש לעבודה, אירוע, בדיקות רפואיות או כל יעד אחר, אנו הכתובת בשבילך. לרשות החברה צוות מיומן וחרוץ, בעל יחסי אנוש גבוהים ביותר, רגיש לצורכי הלקוח כל שכן שמדובר באוכלוסיה יקרה זאת, החברה ועובדי החברה מפתחים יחס אישי לכל לקוח ולרוב אחרי תקופה הלקוח הופך לסוג של משפחה.

הסעות לצהרונים ובתי ספר

זקוקים לשירותי הסעות לקבוצת ילדים לבית ספר או איסופים לצהרון אחרי בתי הספר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר. לרשות החברה רכבי הסעות מותאמים להסעת ילדים ועומדים בכל התקנים להסעת ילדים של משרד החינוך ומאושרים להסעת תלמידים. ההסעות ברכבים חדשים ומפוארים לרווחת הנוסע.

ימי טיול לקבוצות

החלטת לצאת לטיול בקבוצה במקום להוציא 4-5 או יותר רכבים אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר משתלמת לאוטובוס או מיניבוס שייקח אתכם ליום טיול. לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים  וכל זה על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר שניתן לתת.

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ותקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש.

×
דילוג לתוכן