ימי טיול לקבוצות

אוטובוס ליום טיול לקבוצות

טיול בקבוצה זה דבר מגבש ומשחרר במיוחד בשגרה שוחקת, לרוב מי שמתכנן את הטיול יושב ימים ולילות בכדי לבחור את המסלול הנכון והאטרקציות הנכונות לאותה הקבוצה, החוויות הגדולות נמצאות בפרטים הקטנים של הטיול, בתכנון טיול צריך לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים והם:
1. אוכלוסיית היעד – להתחשב בכל הרצונות ותחומי עניין של הקבוצה.
2. עונת השנה – לבדוק מזג אויר ביום הטיול ולתכנן את המקומות עצירה בהתאם או  לפעמים אפילו לתכנן סוג מסויים של טיול בהתאם למזג האויר באותה עונה.
3. תקציב – לעבוד בהתאם לתקציב, לעשות רשימה של חוויות, מקומות עצירה ולאחר מכן לעשות סדר עדיפויות כמו על איזה חוויה או עצירה אפשר לוותר בתמורה לחוויה שהיא תהיה בלתי נשכחת ולא כדאי לוותר עליה.
4. לערוך רשימה מסודרת של קניות שצריך לערוך לפני הטיול בכדי שלא יחסר כלום, כגון: דברי אוכל ושתיה, אביזרי עזר, אביזרי בטיחות, וכל דבר שלדעתכם יהיה שימושי בטיול.
4. שירותי אבטחה – לרוב שיוצאים בקבוצה של ילדים מבתי ספר חייבים מאבטח צמוד או אפילו במקרים שנוסעים ליעד ברמת סיכון שווה לקחת מאבטח.
5. החלק הכי חשוב זה לקחת איתכם המון מצב רוח ושמחת חיים בכדי להעביר את הטיול בכייף ולצבור כמה שיותר חוויות.
אחרי שהכל מוכן והחלטתם לצאת לטיול בקבוצה במקום להוציא 4-5 או יותר רכבים אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר משתלמת לאוטובוס או מיניבוס שייקח אתכם ליום טיול.
מתכננים טיול משפחתי , טיול בר מצווה, טיול עם חברים, טיול מהעבודה, יום כייף, יום גיבוש, או כל טיול אחר, אנו הכתובת שלכם.
לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים  וכל זה על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר שניתן לתת.
לרשותנו עומד צוות של נהגים אדיבים נחמדים ומנוסים בדיוק לזה.

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ותקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש.

×
Skip to content