הסעות לטיולים - ימי טיול לקבוצות

אוטובוס ליום טיול לקבוצות

אנו מספקים הסעות לטיולים לקבוצות, טיול בקבוצה זה דבר מגבש ומשחרר במיוחד בשגרה שוחקת, לרוב מי שמתכנן את הטיול יושב ימים ולילות בכדי לבחור את המסלול הנכון והאטרקציות הנכונות לאותה הקבוצה, החוויות הגדולות נמצאות בפרטים הקטנים של הטיול, 

הסעות לטיולים לקבוצות

 בתכנון טיול צריך לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים והם:
1. אוכלוסיית היעד – להתחשב בכל הרצונות ותחומי עניין של הקבוצה.
2. עונת השנה – לבדוק מזג אויר ביום הטיול ולתכנן את המקומות עצירה בהתאם או  לפעמים אפילו לתכנן סוג מסויים של טיול בהתאם למזג האויר באותה עונה.
3. תקציב – לעבוד בהתאם לתקציב, לעשות רשימה של חוויות, מקומות עצירה ולאחר מכן לעשות סדר עדיפויות כמו על איזה חוויה או עצירה אפשר לוותר בתמורה לחוויה שהיא תהיה בלתי נשכחת ולא כדאי לוותר עליה.
4. לערוך רשימה מסודרת של קניות שצריך לערוך לפני הטיול בכדי שלא יחסר כלום, כגון: דברי אוכל ושתיה, אביזרי עזר, אביזרי בטיחות, וכל דבר שלדעתכם יהיה שימושי בטיול.
4. שירותי אבטחה – לרוב שיוצאים בקבוצה של ילדים מבתי ספר חייבים מאבטח צמוד או אפילו במקרים שנוסעים ליעד ברמת סיכון שווה לקחת מאבטח.
5. החלק הכי חשוב זה לקחת איתכם המון מצב רוח ושמחת חיים בכדי להעביר את הטיול בכייף ולצבור כמה שיותר חוויות.
אחרי שהכל מוכן והחלטתם לצאת לטיול בקבוצה במקום להוציא 4-5 או יותר רכבים אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר משתלמת לאוטובוס או מיניבוס שייקח אתכם ליום טיול.
מתכננים טיול משפחתי , טיול בר מצווה, טיול עם חברים, טיול מהעבודה, יום כייף, יום גיבוש, או כל טיול אחר, אנו הכתובת שלכם.
לרשות החברה מבחר רב של רכבי הסעה חדשים ומפוארים  וכל זה על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר שניתן לתת.
לרשותנו עומד צוות של נהגים אדיבים נחמדים ומנוסים בדיוק לזה.

הסעות תלמידים לטיול שנתי

הסעות תלמידים לטיול שנתי הן הסעות שמיועדים לתלמידים ומתקיימים במשך השנה. הטיולים מאפשרים לתלמידים להתנסות בחוויות חדשות, לנסות את המטעמים המקומיים ולהכיר את התרבות המקומית במקום שאליו הם נסעו. הסעות תלמידים לטיול שנתי מכילות מגוון פעילויות כגון סיורים, אטרקציות, משחקים ופעילויות מדעיות, ומאפשרות לתלמידים להתנסות בחוויות לא רגילות וללמוד דברים חדשים.

אוטובוס ליום טיול לקבוצות

הסעות לטיולים לקבוצות

אנו מספקים את השירות והזמינות הטוב ביותר בענף

לחיצת כפתור קטנה מפרידה ביננו צור קשר עוד היום ותקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש.

שירותים נוספים

שירותי הסעות עובדים לעבודה למפעלים

הסעות עובדים לעבודה

לחברת נתיבי השלום ניסיון רב בהסעת עובדים לחברות פרטיות והן למגזר הציבורי, וכל זאת תוך הפעלת גמישות בהתאם לצורכי הלקוח או מקום העבודה.
חברתנו מבינה את החשיבות ההגעה בזמן לעבודה, לכן כל מערך ההסעות שלנו מבוסס על גמישות יום יומית הן בהסעות הקבועות וגם בנסיעות המזדמנות והכל בהתאם לצורכי הלקוח.

קרא עוד »
שירותי הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

בשנים האחרונות האירועים הפכו להפקות גדולות ומושקעות שמלאות באורחים צעירים אשר באים לחגוג את האירוע עד סופו, במהלך האירוע הם שותים הרבה אלכוהול בכמות העולה עד פי 3 משנים עברו, בעידן היום אסור ואף מסוכן מאוד לנהוג תחת השפעת אלכוהול, דבר אשר גורם לקבוצות של אורחים להתארגן ולנסוע ביחד וכך הם יכולים להינות מהאירוע ולא לנהוג תחת השפעת אלכוהול.

קרא עוד »
שירותי הסעות לשדה תעופה

הסעות לשדה תעופה

בשנים האחרונות הטיסות נהיו זמינות יותר והרבה אנשים בוחרים לטוס כמה פעמים בשנה לעומת שנים עברו שבהם רוב האוכלוסיה היתה טסה לחול פעם בכמה שנים.
שינוי זה הביא איתו את הצורך בהסעה לשדה תעופה, הצורך קיים ואף נחוץ מהסיבות הבאות:

קרא עוד »
שירותי הסעות לתלמידים וצהרונים

הסעות לצהרונים ובתי ספר

בשנים האחרונות יותר ויותר בני זוג יוצאים מהבית לעבוד, אם עד לא מזמן היה נהוג שהאשה לרוב נשארת בבית ושומרת על הילדים כיום שני בני הזוג יוצאים לעבוד, דבר זה יוצר מצב שאין מי שישמור על הילדים שחוזרים מבית הספר ובמקרה כזה כיום ההורים רושמים את הילדים לצהרון אחרי הבית ספר.

קרא עוד »
שירותי הסעות לימי טיול בתי ספר גנים

ימי טיול לקבוצות

טיול בקבוצה זה דבר מגבש ומשחרר במיוחד בשגרה שוחקת, לרוב מי שמתכנן את הטיול יושב ימים ולילות בכדי לבחור את המסלול הנכון והאטרקציות הנכונות לאותה הקבוצה, החוויות הגדולות נמצאות בפרטים הקטנים של הטיול, בתכנון טיול צריך לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים והם:

קרא עוד »
הסעות ברכבים מיוחדים להסעת נכים ומוגבלים

הסעת נכים ומוגבלים

בשנים האחרונות נוצרה מהפכת הנגישות ופתאום ציבור שלם של נכים ומוגבלים שעד היום היו פחות יוצאים ומתנהלים לבד הפכו להיות יותר ויותר עצמאיים, פתאום הם צריכים להתנייד מהבית לקניון או לעבודה או אפילו סתם לטייל עם חברים כי פתאום יש להם יותר מקומות נגישים בארץ.

קרא עוד »

הסעות ליום טיול לקבוצות

×
דילוג לתוכן