נגישות ערך עליון בחברתנו

חברתנו פועלת רבות לטובת אנשים עם מוגבלויות , אנו משתדלים לבצע התאמות נגישות לכל הדפים באתרי אינטרנט של החברה, ההתאמות הינם גם בערוצים דיגיטליים ובניהם אתרי האינטרנט של החברה וגם בברכבי מסויימים של החברה שמותאמים להסעת נכים ומוגבלים, וגם לאנשים מבוגרים ושכבת גיל הזהב. ההתאמות אלו מבוצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשנ"ח -1998) ותקנותיו.

כל עובדי החברה מודרכים לספק שירות לאנשים עם מוגבלות ולתת יתר התייחסות ושירות לאנשים עם מוגבליות שכן אוכלוסיה זאת מתקשה יותר משאר האוכלוסיות.

נגישות האתרים שלנו

אתרי אינטרנט שלנו נבדקו ונמצאו מתאימים לצפייה בדפדפנים Chrome, Firefox וInternet Explorer-. יש לשים לב כי ישנה אי תאימות חלקית בגרסאות Internet Explorer 8 ומטה.

אתרי האינטרנט שלנו מותאמים לשימוש בטלפון הסלולרי.

בכל אתרי האינטרנט שלנו נמצא בראש כל דף מצד שמאל כפתור כלי נגישות לשינוי נראות האתר ביכולתכם לעשות שינוי בגודל הטקסט (הקטנה או הגדלה), שינוי גווני האתר, שינוי ניגודיות הצבעים באתר, שינוי בהירות האתר,  הדגשת הקישורים וכל זאת בכדי לשפר את נראות האתר והטקסט על פי העדפת המשתמש.

הבהרה משפטית

על אף מאמצי החברה הגדולים לאפשר לאנשים עם מוגבלויות גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו בצורה מלאה או שעל אף הניסיון עדיין לא נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים או רכבים מסויימים שטרם הונגשו במלואם.
חברתנו ממשיכה תמיד ועושה את כל המאמצים האפשריים לשפר את נגישות האתר והרכבים, מאמצים אלה נעשים מתוך אמונה ומחויבות מוסרית ורצון לעזור לאנשים עם מוגבלויות  ולאפשר להם שימוש מלא באתר וברכבים.

ביכולתכם לפנות אלינו ולבקש ולהציע שיפורים בנושא נגישות

חשוב לנו כחברה להדגיש כי נמשיך במאמצים לשיפור תמידי של הנגישות בחברה וכל זאת ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
נתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי עם הנגישות באתר או בחברה, נשמח לשמוע ממך על כך, אנו נעשה את כל המאמצים לפתרון  הראוי ביותר בהקדם הניתן.

דרכי יצירת הקשר

טלפון במשרד: 04-6363686
באמצעות צור קשר באתר
דוא"ל: Nagis@netiv.info

חברתנו מאמינה בשיוויון ומקדמת כל יוזמה למען אנשים עם מוגבלויות

נתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי עם הנגישות באתר או בחברה, נשמח לשמוע ממך על כך,

×
דילוג לתוכן